Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.05.2021
Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli 1 Mayıs’ı orman köylüleriyle birlikte kutladı…
Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli beraberinde Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey ile birlikte 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde orman işçileriyle bir araya geldi.
Ziyarette Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri Ve İşletme Şefleri hazır bulundu.
Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli ilk olarak Abant Orman İşletme Şefliğini ziyaret ederek personelle bir araya geldi. Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı’dan bölgede yapılan ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Asar Orman İşletme Şefliği 46 nolu bölmede orman üretim işlerinde çalışan orman köylülerini ziyaret etti. Üretim işlerinde çalışan orman köylüsü vatandaşların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayan Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli bir süre üretim işçileri ile sohbet etti. Üretim işlerinde çalışan vatandaşların sorunlarını dinleyen Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli daha sonra traktöre binerek orman emvali taşıdı.
Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli, "1 Mayıs'ta Abant Orman İşletme Şefliği personelimiz ve orman işçilerimizle bir aradaydık. Toprağa bereket katan, geleceğe nefes olan kardeşlerimin emeğine, alın terine sağlık" ifadelerini kullandı.
 

Yazdır