Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
25.03.2021
Mudurnu’da iş güvenliği ve üretim standardizasyon…
Mudurnu Orman İşletme Müdürlüğü Uluçay Orman İşletme Şefliği 2021 üretim programında bulunan 52 No’lu seçme bölmesi ve Almacık deposunda iş güvenliği ve üretim standardizasyon tatbikatı yapıldı.
Bolu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer başkanlığında gerçekleşen tatbikata İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Mudurnu Orman İşletme Müdürü Mehmet Bozkurt, Şube Mühendisleri, İşletme Müdür Yardımcıları, Orman İşletme Şefleri, Orman Mühendisleri, Orman Endüstri Mühendisleri ve Orman Muhafaza Memurları ile Depo Memurları katıldı.
Tatbikatta 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında iş güvenliği kuralları, kişisel koruyucu donanım kullanımının gerekliliği, güvenli ağaç kesme ve boylama teknikleri, standardizasyon, piyasa talepleri ve müşteri istekleri, uygulamada yaşanılan aksaklıkların giderilmesi konuları uygulamalı olarak anlatıldı.
Uygulama sonucunda Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer kazasız belasız bir üretim sezonu dileyerek katılımcı arkadaşların işlerinde kolaylıklar diledi.
 

Yazdır