Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
30.10.2019
29 Ekim Bolu’da coşkuyla kutlandı…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96’ncı yıldönümü Bolu İli Demokrasi Meydanı’nda yapılan törenle kutlandı. Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümü kutlamaları için düzenlenen törene Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, İl protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, şehit yakınları, gaziler, Siyasi Parti İl Temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri erkân, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar ile Bolu Orman Bölge Müdürlüğü personeli katıldı.
Çeşitli gösterilerin sergilendiği törende resmi kurumların motorize birliklerinden oluşan kortejin geçişi coşkuyla izlendi. Bolu Orman Bölge Müdürlüğü kortejde arazöz, iş makinesi ve hizmet vasıtaları ile temsil edildi. Ayrıca tören alanında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından ücretsiz fidan dağıtıldı. Fidan dağıtım standına vatandaşların ilgisi oldukça yoğundu.
Tören alanını gezen Bolu Valisi Ahmet Ümit ve eşi Şengül Ümit ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü fidan dağıtım standını ziyaret ederek vatandaşlara fidan dağıttı. Törende 2 bin adet doğu ladini vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.
 

Yazdır