Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
17.07.2019
Bölge Müdürü Hasan Keskin üretim ve silvikültür çalışmalarını yerinde inceledi…
Bölge Müdürü Hasan Keskin, 2019 yılı üretim ve silvikültür faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı İşletme Şefliklerini ziyaret etti.
İşletme Müdürü Kemal Yıldız, İşletme Müdür Yardımcısı Mustafa Altınışık, İşletme Şefleri, orman muhafaza memurları ve üretim işlerinde çalışan orman köylülerinin katıldığı incelemelerde, üretim bölmeleri ile tensil sahalarındaki çalışmalar yerinde kontrol edildi.
Abant ve Yeşildağ Orman İşletme Şefliği üretim sahalarında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, doğru ağaç kesme teknikleri konusunda açıklamalar yaptı. Ağaçların nasıl boylanacağı ve değerlendirileceği ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Standardizasyon, ölçüm ve tasnif işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlara değinen Hasan Keskin üretim işlerinde çalışan işçilere güvenlik tedbirleri hususunda uyulması gereken konuları anlattı.
Üretim işlerinde çalışan vatandaşlarımızla da sohbet etme imkânı bulan Bölge Müdürü Hasan Keskin, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, üretim işlerinde karşılaşılan sorunlar üzerinde karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.
İncelemeler sonunda çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Hasan Keskin iyi niyet ve başarı dileklerinin ardından Orman İşletme Şefliklerinden ayrıldı.
 

Yazdır