Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
12.06.2019
Bolu Valisi Ahmet Ümit Bolu Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti...
Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
Kamu Kurumlarının faaliyet ve çalışmalarını yakından takip etmek amacıyla kurum ziyaretleri yapan Vali Ahmet Ümit'i Bolu Orman Bölge Müdürlüğü ziyaretinde Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin ve Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Yıldız ile Bolu ve Aladağ Orman İşletme Müdürleri karşıladı.
Bolu Valisi Ahmet Ümit Bolu Orman Bölge Müdürlüğü idare binasında odaları dolaşarak personelle tanıştı ve onlarla sohbet etti. Daha sonra toplantı salonuna geçerek Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Yıldız, Şube Müdürleri ile Bolu ve Aladağ Orman İşletme Müdürlerinin katıldığı bir toplantı düzenledi.
Toplantıda Bölge Müdürü Hasan Keskin ziyaretlerinden dolayı Bolu Valisi Ahmet Ümit’e teşekkür ederek, Bölge Müdürlüğünün 2019 yılı programları ile Bolu İlinde ki orman varlığı ve ormancılık faaliyetleri hakkında sunum yaptı.
Bolu Valisi Ahmet Ümit genel konularda değerlendirmelerde bulunarak toplantıya katılan personel ile bir süre sohbet etti ve söz vererek istişarelerde bulundu.
Çalışmalarından dolayı memnuniyeti dile getiren Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bölge Müdürü Hasan Keskin ve ekibine teşekkür ederek, başarı ve iyi niyet dileklerinin ardından ziyaretini tamamladı.
 

Yazdır