Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
30.05.2019
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü personeli iftarda buluştu…
Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde görevli personelin katılımıyla gerçekleşen iftar programı Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal tesislerinde gerçekleşti.
Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’in ev sahipliği yaptığı iftar programına Bölge Müdürlüğünde görevli personel, 12 Orman İşletme Müdürlüğünde görevli personel, Batı Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde görevli personel ve eşleri ile Serbest Orman Mühendisleri katıldı.
Samimi bir ortamda birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde gerçekleşen iftar programında Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görevli personel ve eşleri birbirleriyle sohbet etme imkânı buldu. Aynı zamanda iftar programında 8. geleneksel halı saha futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ve çeşitli dallarda ödül alan sporculara kupa ve plaketleri dağıtıldı.
Bolu Orman Bölge Müdürlüğünün ne denli büyük bir aile olduğunun görüldüğü iftar programı sonrası memnuiyetini dile getiren Bölge Müdürlüğü personeli ve eşlerinin iyi niyet dileklerinin ardından iftar programı sona erdi.
 

Yazdır