Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15.11.2017
Kasım ayı Müdürler toplantısı Akçakoca’da yapıldı…
Her ay düzenlenen ve 2017 yılı gerçekleşmelerinin ve 2018 yılı programlarının ele alındığı aylık olağan İşletme Müdürlükleri değerlendirme toplantısı, Bölge Müdürü Hasan Keskin başkanlığında 13.11.2016 tarihinde Akçakoca Eğitim Merkezi Seminer salonunda gerçekleşti.
Toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Hukuk Müşaviri ve Etüd Proje Başmühendisi katıldı.
Toplantı, 2018 yılı Bütçe Toplantısına katılan Bölge Müdürü Hasan Keskin’in açılış konuşması ve Bütçe Toplantısında alınan kararlar ile Genel Müdürlüğümüz politikalarını Şube Müdürlerine ve İşletme Müdürlerine aktarması ile başladı.
İşletme Müdürlerinin Kasım ayına kadar gerçekleşen 2017 faaliyetlerini içeren sunumlarla devam eden toplantıda Şube Müdürleri gördükleri eksiklikler ve yapılması gerekenler hususunda gerekli uyarılarda bulundu.
Toplantı sonunda programlarının bir an önce tamamlanarak 2018 yılı programları için gerekli çalışmaların başlatılması kararına varıldı.
Bölge Müdürü Hasan Keskin’in yapılan hizmetler ve çalışmalardan ötürü memnuniyetini dile getirmesi ve çalışmalarda kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile toplantı sona erdi.
 

Yazdır