Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.10.2017
Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer ve Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Bolu’da…
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak, ormancılık çalışmalarını yerinde incelemek ve personelle tanışmak üzere Bolu’ya gelen Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer ve Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Gölyüzü Sosyal Tesislerinde Bölge Müdürlüğü Personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.
Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer’e ziyaretinde Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü M. Mustafa Gözükara, Orman Genel Müdür yardımcısı Yusuf Şahin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdür Yardımcısı ile daire Başkanları eşlik etti.
Ziyarette Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Batı Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü, İşletme Müdürleri, İşletme Şefleri ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü personeli hazır bulundu.
Kahvaltı sonrası Bölge Müdürü Hasan Keskin bir konuşma yaparak Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer, Genel Müdürümüz Bekir Karacabey ve diğer konukları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Daha sonra Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer Bakanlığımız politikaları hakkında bilgiler vererek Bolu’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.
Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’de yaptığı konuşmada Orman Genel Müdürlüğünün Ülkemizde yaptığı başarılı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ile Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü M. Mustafa Gözükara’da birer konuşma yaptı.
Genel konularda görüş ve önerilerde bulunan Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer iyi niyet ve başarı dileklerinin ardından Bolu Orman İşletme Müdürlüğü Ayıkaya Orman İşletme Şefliği sınırlarında yer alan Yedigöller yol güzergâhı üstündeki çığ düşmesini önleyici çit teknolojisi projesini yerinde incelemek üzere Sosyal Tesislerden ayrıldı.

Yazdır