Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.09.2017
Hasan Keskin’den yeni atanan Şube Müdürü Lütfi Kızılyel’e hayırlı olsun ziyareti…
Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürlüğüne yeni atanan Şube Müdürü Lütfi Kızılyel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyarette Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören ve Ö. Ahmet Yılmaz hazır bulundu. Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürü Lütfi Kızılyel, Bölge Müdürü Hasan Keskin’in yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Lütfi Kızılyel, 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Bölümünden Orman Mühendisi olarak mezun oldu. 1979 yılında Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Maçka Orman İşletme Şefliğinde İşletme Şefi olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Dirgine Orman İşletme Müdürlüğü ve Devrek Orman İşletme Müdürlüğünde İşletme Şefliği, Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Orman İdaresi Planlama Şube Müdürü ve Silvikültür Şube Müdürü, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcılığı, Bolu Bakanlık Bölge Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı, Zonguldak Toprak Tahlil Laboratuvar Müdürlüğü Mühendisi ve son olarak Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde Şube Müdürü görevlerinde bulundu.
13.09.2017 tarihinde Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürü olarak göreve başlayan Lütfi Kızılyel evli ve 2 çocuk babası.
 

Yazdır