02.12.2021
Orman Genel Müdür Yardımcısı, Bolu Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti…

Orman Genel Müdür Yardımcı Mustafa Özkaya ve beraberindeki heyet incelemelerde bulunmak üzere Bolu'ya geldi.

Aynı zamanda göreve yeni atanan Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Müdür Yardımcı Mustafa Özkaya'ya, Dış ilişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Murat Dikmen ile Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkan Yardımcısı Mehmet Koçyiğit eşlik etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bölge Müdürü Mahmut Şentürk bu nazik davranıştan dolayı Genel Müdür Yardımcı Mustafa Özkaya ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'ten Bolu'daki orman ve ormancılık faaliyetleri hakkında bilgiler alan Genel Müdür Yardımcı Mustafa Özkaya genel konularda fikir telakkisinde bulunarak Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'e yeni görevinde başarılar diledi.

Daha sonra incelemelerde bulunmak üzere yapımında sona gelinen yeni Bölge Müdürlüğü İdare binası inşaatına geçen heyet, burada İdare binası inşaatı hakkında bilgiler aldı. Genel Müdür Yardımcı Mustafa Özkaya yeni binanın Orman Genel Müdürlüğüne hayırlı olması temennisinde bulunarak iyi niyet ve başarı dileklerinin ardından Bolu'dan ayrıldı.

 


Yazdır