19.07.2021
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı

Noter Kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adaylardan 05/07/2021- 14/07/2021 tarihleri arasında ve Orman İşçisi ile Diğer Fidanlık ve Bahçıvanlar pozisyonlarına başvuran yedek adaylardan 15/07/2021-16/07/2021 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Karamanlı Mah. Mazhar Murtezaoğlu Cad. No:4 Merkez / Bolu adresinde bulunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü  Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Ayrıca, evrak teslim etmeme, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı sınava katılamayacakların listesi de ekte yer almaktadır.

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, Tüm Adaylar için sınav 26/07/2021 - 08/08/2021 tarihleri arasında Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü Tesisleri Değirmenözü Eğitim Merkezi / Aladağ / Bolu (Bağlantı adresi: https://goo.gl/maps/LCvL5XMZ8f1W3J1V7 ) adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Orman İşçisi ve Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar pozisyonlarında istihdam edilecek geçici işçilerin sözlü ve uygulamalı sınavı iki aşamalı olup, birinci aşaması fiziki yeterlilik, ikinci aşaması ise sözlü mülakat şeklinde olacaktır.

Aşçı ve İş Makineleri Bakımı ve Onarımcısı pozisyonlarında istihdam edilecek geçici işçilerin sözlü ve uygulamalı sınavı iki aşamalı olup, birinci aşaması mesleki yeterlilik, ikinci aşaması ise sözlü mülakat şeklinde olacaktır.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.               

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz.                           

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.​ 

NOT: Orman İşçisi ile Diğer Fidanlık İşçisi ve Bahçıvanlar için fiziki dayanıklılık ve yeterlilik hususlarının değerlendirileceği parkurda uygulama yapılacağı için adayların uygun kıyafet ve ayakkabı ile gelmeleri faydalı olacaktır.


Yazdır