03.11.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı ile Sınav Tarihi Ve Sınav Yeri Hakkında Duyuru

​Noter Kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 26.10.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Karamanlı Mah. Mazhar Murtezaoğlu Cad. No:4 Merkez / Bolu adresinde bulunan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmiş idi. Bu çerçevede yapılan evrak teslimleri neticesinde sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylara ait il ve meslek bazında listeler ekte yayınlanmıştır.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav 05-06/11/2020 ve 09-10/11/2020 tarihleri arasında Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü Tesisleri Değirmenözü Eğitim Merkezi / Aladağ / Bolu adresinde yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adaylar, belirtilen sınav tarihi ve saatinden önce imtihan yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü ve uygulamalı sınav iki aşamalı olup, birinci aşaması operatörlük bilgisi (teknik yeterlilik) ikinci aşaması ise sözlü mülakat şeklinde yapılacaktır.

Adaylar bağlantı adresi olan https://goo.gl/maps/LCvL5XMZ8f1W3J1V7 sınav yerine kendi imkanlarıyla gidebilecekleri gibi, sınavın yapılacağı yere ulaşımdaki zorluklar dikkate alınarak, sabahtan sınava girecek adaylar için sınav günü sabah 08:30’da  Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde bağlantı adresi olan https://goo.gl/maps/N3eBpEWUCKB9825h7  (Sağlık Mah. Dodurga Cad. Orman Misafirhanesi Önü Kayın Sitesi Girişi) hazır bulunmaları halinde sınavın yapılacağı yere kurum tarafından gönderileceklerdir.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.                               

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz.          

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.​ 03/11/2020

 


Yazdır