04.09.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü Ve Uygulamalı Sınavına Katılmaya Hak Kazananların Kesin Listesi ile Sınav Tarihi Ve Sınav Yeri Hakkında Duyuru


Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca; Bolu Orman Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde, Bolu İlinde istihdam edilmek üzere 1 adet Dozer Operatörü, 10 adet Greyder Operatörü, 5 adet Ekskavatör Operatörü, 3 adet İş Makinesi Operatörü ve 1 adet Traktör Operatörü, Düzce İlinde istihdam edilmek üzere 2 adet Dozer Operatörü, 4 adet Greyder Operatörü, 1 adet Ekskavatör Operatörü, 1 adet İş Makinesi Operatörü olmak üzere toplam 28 adet Daimi İşçi alımı için 27.08-03.09.2020 tarihleri arasında yapılan evrak teslimleri neticesinde sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylara ait il ve meslek bazında listeler ekte yayınlanmıştır.

Kura sonucu asil olarak belirlenen adayların evraklarını teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evraklarını eksiksiz teslim edenler ve şartları tutanlar aday sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar listesine dahil edilmişlerdir.

Sözlü ve uygulamalı sınav iki aşamalı olup, birinci aşaması operatörlük bilgisi (teknik yeterlilik) ikinci aşaması ise sözlü mülakat şeklinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında T.C. Kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgeleri ve sürücü belgelerini mutlak surette hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Ekli listede sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adaylar, belirtilen sınav tarihi ve saatinden önce imtihan yeri olan Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü Tesisleri Değirmenözü Eğitim Merkezi / Aladağ / Bolu adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar bağlantı adresi olan https://goo.gl/maps/LCvL5XMZ8f1W3J1V7 sınav yerine kendi imkanlarıyla gidebilecekleri gibi, sınavın yapılacağı yere ulaşımdaki zorluklar dikkate alınarak, sabahtan sınava girecek adaylar için sınav günü sabah 08:30’da, öğleden sonra sınava girecek adaylar için ise sınav günü öğleyin saat 13:00’ te  Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde bağlantı adresi olan https://goo.gl/maps/N3eBpEWUCKB9825h7  (Sağlık Mah. Dodurga Cad. Orman Misafirhanesi Önü Kayın Sitesi Girişi) hazır bulunmaları halinde sınavın yapılacağı yere kurum tarafından gönderileceklerdir.

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur. 04.09.2020


Yazdır